فروشگاه ساز صبا

بسته جامع طراحی فروشگاه اینترنتی

فروش اینترنتی یک مزیت نیست، یک ضرورت است!

طراحی فروشگاه اینترنتی تخصص ماست

همه چیز مرتب است

ما پیش از آنکه بسته جامع فروشگاه اینترنتی ارائه کنیم نزدیک به ۱۰ سال مدیریت فروشگاه های اینترنتی متعدد را بر عهده داشتیم.
این تجربه در هنگام ارائه خدمات طراحی به مشتریان به ما کمک میکند تا تمام نیازهای ضروری یک فروشگاه اینترنتی را بشناسیم و در راستای نیاز ها هدف گذاری کنیم.

نیازهایی همچون اتصال به شبکه بانکی ، اتصال به سامانه های حمل و نقل مانند پست و تیپاکس و پیک درون شهری  و نیاز به دیده شدن با استفاده از سئو قوی تکنیکال (برای گوگل) و بهره از شبکه های تبلیغاتی تخصصی

همه ی نیاز های شما را میدانیم چون ما پیش از این صاحب فروشگاه اینترنتی بوده (و هستیم!)

پس همه چیز مرتب است

اپلیکیشن موبایل همراه

امروزه اکثر خریداران فروشگاه های اینترنتی از موبایل خود خرید میکنند.
آمار ها نشان می دهد وجود یک اپلیکیشن موبایلی در کنار سایت بر سهم فروش فروشگاه می افزاید.

فرایند تولید اپلیکیشن موبایل در بسته جامع فروشگاه ساز ما وابسطه به هسته اصلی سایت است؛ در این صورت نیازی به محصول گذاری و اپدیت دستی اپلیکیشن ندارید! 
صرفا با بروز رسانی سایت و درج محصولات جدید ، اپلیکیشن نیز بروز خواهد شد و نیازی به دوباره کاری نخواهید داشت!

در حال حاضر نسخه اندروید اپلیکیشن ، همراه با فروشگاه ساز بصورت رایگان ارائه می شود.

تمامی فرآیند خرید در اپلیکیشن بصورت مستقل انجام می شود.

کد نویسی اپلیکیشن نیز مانند سایت فروشگاهی ، کاملا بهینه شده و بروز است.
همچنین امکان انتشار در مارکت های معتبری نظیر گوگل پلی ، مایکت و کافه بازار وجود دارد.

متصل به درگاه پرداخت

از طریق اتصال فروشگاه اینترنتی خود به درگاه پرداخت بانک هایی مانند ملت (به‌پرداخت) ، صادرات (سپهر پی)، ایرانیان کیش ، ملی(سداد) ، پارسیان ، پاسارگاد ، سامان ، زیبال ، زرین پال ، آی دی پی و… امکان پرداخت آنلاین را برای خریداران خود محیا کنید.
همچنین برای اعتماد سازی بیشتر نیز می توانید با اتصال به سامانه های پستی امکان پرداخت در محل را نیز برای مشتریان خود درنظر بگیرید.

روی فروش تمرکز کنید

برای داشتن یک فروشگاه اینترنت کامل و جامع نیاز است تا یک تیم کامل در کنارتان باشد؛ در بسته جامع طراحی سایت فروشگاهی هوشمند صبا نیازی به تمرکز بر روی زیرساخت ها و رابط کاربری ندارید! همه توجه خود را وقف محصولات و فروش کنید.

ما این کار را برایتان به بهترین شکل انجام می دهیم.

ویژگی های شاخص

کاملا مستقل

فروشگاه ساز های بسیاری در ایران وجود دارد که در کمتر از یک دقیقه به شما یک فروشگاه اینترنتی زیبا ارائه می دهد؛ شروع ساده و راحت با این فروشگاه سازها که بعضا قیمت های بسیار بالایی نیز دارند اما ممکن است در آینده کسب و کار شما را با خطرات بسیار جدی مواجه کند.
در واقع بر خلاف تبلیغات گسترده این سایت ها ، فروشگاه شما به هیچ عنوان مستقل نخواهد بود و بعده ها ممکن است با افزایش محصولات طلب دریافت هزینه های بیشتری کنند و یا چنانچه آنها با مشکلی روبرو شوند شما نیز با آنها همراه خواهید بود.

یک تفاوت عمده و بسیار اساسی بسته فروشگاهی ما با دیگر سایت ها در همین مساله است.

ما به شما بسته فروشگاه ساز جامع ارائه میکنیم و آنها به شما فروشگاه اینترنتی ارائه میدهند.

تصور کنید بعد از مدتی تیم ما دچار مشکل و بحران شود، ما کار خود را متوقف کنیم و یا حتی ما دیگر وجود نداشته باشیم! در این صورت با توجه به استقلال کامل سایت شما هیچ مشکلی برای فروشگاهتان بوجود نخواهد آمد!

سیستم همکاری در فروش و بازاریابی

یکی از امکانات بسیار خوب بسته فروشگاه ساز ما نسبت به سایر فروشگاه ساز ها ، امکان ایجاد سیستم بازاریابی و همکاری در فروش است.

علاوه بر فروش خود ، با در نظر گرفتن پورسانت برای بازاریابان می توانید فروش خود را چند برابر کنید.

همچنین این سیستم قابلیت اتصال به سیستم های بازاریابی بزرگ ایران را دارد.
مثلا تعیین میکنید در ازای هر فروش توسط بازاریاب یک مبلغ ثابت و یا درصدی از مبلغ کالا برای وی در نظر گرفته شود.

امکان فروش محصولات سایر سایت ها

با این قابلیت می توانید محصول سایر سایت ها را به فروش برسانید و پورسانت فروش خود را از آنها بگیرید.

سامانه پیامک پیشرفته

در کنار فروشگاه خود یک سامانه پیامک بسیار پیشرفته نیز به شما اعطا میگردد (رایگان) 
با اتصال فروشگاه به این سامانه امکان ورود و عضویت از طریق شماره موبایل و پیامک کد تایید محیا می شود. 
همچنین امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان سابق ، یک شهر خاص ، یک جنسیت خاص و… وجود دارد
از طریق این سامانه به محض دریافت یک سفارشمدیران مربوطه یا تیم پردازش ازطریق پیامک فوری مطلع میگردند.

همچنین مشتریان نیز روند سفارشات خود را از  طریق پیامک های دریافت یدنبال خواهند کرد.
مثلا زمانی که سفارشی می دهند، پیامک تاییدیه دریافت می کنند و یا زمانی که سفارش آنها در حال پردازش است مطلع می شوند؛ همچنین هنگام ارسال سفارش بارکد پستی و هر اطلاعات لازم دیگری را دریافت خواهند کرد.

دریافت مجوزات قانونی

در کمتر از ۱۰ دقیقه و با مراجعه به وبسایت اینماد، می توانید نماد اعتماد الکترونیک خود را دریافت کنید.همچنین در مدت کوتاهی می توانید عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی شده و یا می توانید عضو نظام صنفی رایانه ای و انفورماتیک استان شوید.فروشگاه شما تمام استانداردهای لازم جهت عضویت در این نهاد ها را داراست.

آموزش و پشتیبانی رایگان

تیم فنی و پشتیبانی ما آماده است تا از طریق روش های ارتباطی خود با صبر و حوصله و قدم به قدم تمام آموزش های مورد نیاز را به شما بدهد.

علاوه بر این شما با خرید بسته جامع فروشگاه ساز تا یکسال از پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات وبسایت خود بهره می برید و بعد از آن نیز با پرداخت یک مبلغ ناچیز می توانید پشتیبانی خود را تمدید کنید.

در صورت عدم تمدید پشتیبانی هیچ مشکلی برای سایتتان بوجود نخواهد آمد و در صورت بروز مشکل نیز با تمدید پشتیبانی ما آن را بر طرف میکنیم.

متصل به شرکت پست و درگاه بانک

برای فروش کالا در اینترنت نیاز به دو زیر ساخت مهم است: 
اولا فروشگاه شما می بایست به سیستم شتاب (درگاه پرداخت اینترنتی) متصل باشد تا مشتریان بتوانند پرداخت خود را به راحتی انجام دهند
دوما لازم است تا کالای خود را به نحوی به  دست مشتری برسانید؛ سیستم فروشگاه ساز ما میتواند به درگاه پست متصل شده و با تایید شما سفارشات بصورت اتوماسیون در درگاه پست ثبت شوند. در واقع شما یک شعبه از دفتر پستی خواهید بود که با استفاده از این امکان حتی اروش پرداخت در محل را نیز میتوانید برای خریداران فراهم آورید.

سیستم چند فروشندگی پیشرفته

سیستم چند فروشندگی یا همان مارکت پِلِیس یک قابلیت منحصر به فرد برای افزایش تعداد محصولات از طریق سایر فروشندگان و در نتیجه بالارفتن درآمد نهایی شماست.
فروشنده با عضویت و تکمیل فرم مربوطه درخواست فروشندگی خود را ثبت میکند، سپس با تایید شما به عنوان فروشنده رسمی ، پنل فروشندگان برایش باز می شود و می تواند از طریق پنل خود محصولات مورد نظر را در سایت شما به فروش برساند.
پس از هر فروش درصدی (به انتخاب شما) به عنوان کارمزد از فروشنده کسر شده و باقی مبلغ در پنل وی ثبت می شود که مطابق برنامه شما می تواند آن را برداشت کند(مثلا تعیین کنید ۷روز بعد از سفارش ، یا روز های دوشنبه هر هفته ، یا درصورت تایید خریدار ، یا در صورتی که مبلغ به مثلا ۱۰۰هزار تومان رسید.)

کاملا ماژولار و قابل توسعه

بسته جامع فروشگاه ساز ما با بهره از هسته قدرتمند ووکامرسی کاملار ماژولار و بسیار توسعه پذیر است.
در آینده هر امکانی را که به ذهنتان رسید می توانید روی فروشگاه خود پیاده سازی کنید.

پنل بسیار قدرتمند و کامل

یک پنل بسیار قدرتمند و در عین حال سده در انتظار شماست
محصول بسازید، دسته بندی کنید ، بنر درج کنید ، رنگبندی ها را تغییر دهید ، متن  بنویسید ، صفحات را ایجاد کنید ، توسعه دهید ، قالب را عوض کنید، بک آپ بگیرید، مدیر اضافه کنید ، دسترسی ها را محدود کنید ، تصاویر را مرتب کنید ، عناوین را تغییر دهید ، سایت را تنظیم کنید ، آدرس سایت را تغییر دهید، روش های ارسال مشخص کنید ، بازی آنلاین با جایزه طراحی کنید ، فروشندگان را رد یا تایید کنید، بالا ، گوشه ، پایین و یا هر جایی را تغییر دهید و ویرایش کنید.

با توجه به نیاز های شما می تواند پروسه ای بین ۷ تا ۳۰ روز کاری زمانبر باشد

هزینه نهایی طراحی یک فروشگاه اینترنتی با توجه به نیاز های شما کاملا متغیر است.

قیمت پایه شرکت ما برای طراحی یک فروشگاه پیشرفته از ۶ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان می باشد.

انعقاد قرارداد رسمی ، تضمین کیفیت کار ، بهره مندی از تیم متخصص طراح و پشتیبانی ۲۴ ساعته از جمله مزایای شرکت توسعه تجارت هوشمند صبا می باشد.

به مدت بسیار محدود با تخفیف ویژه و یک سال آموزش و پشتیبانی رایگان

فروشگاه اینترنتی مستقل خود را بساز

۱۹۸ ۳۰۰ ۹۱ ‌ ۰۲۱